Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Nowa

Nowa, Kietrz, opolskie

  • 345 000 zł
  • 64 m²
  • 5 390,63 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Halama

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Nowa

Nowa, Kietrz, opolskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

345 000 zł

64 m²

5 390,63 zł/m²

Mieszkanie, ul. Nowa

Zaktualizowane: 16 maja 2026

345 000 zł 64 m² 5 390,63 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-30 | 10:00 - 12:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Dzień pokazowy

30 maja 2026
od 10:00 do 12:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 345 000 zł (5 390,63 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 64 m², 3 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek

Opis nieruchomości

*** To mieszkanie naprawdę ma wszystko! ***

Mieszkanie da Ci więcej, niż się spodziewasz. Czy można powiedzieć, że ma wszystko? Oczywiście! Komfort zapewnia zarówno kondygnacja, na której się znajduje, jak i funkcjonalne wnętrze gotowe do szybkiego zamieszkania. Dodatkowym atutem jest własny ogródek, garaż, dwie piwnice oraz komórka czyli wszystko, czego można potrzebować do wygodnego życia na co dzień. (...)

Agent

Natalia Halama

502 710...

502 710 160

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

502 710...

502 710 160

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość